Czerwiec - "Bezpieczne Wakacje"

"Bezpieczne wakacje" to II edycja konkursu wewnątrzprzedszkolnego mająca na celu uświadomienie dzieciom jak ważne jest bezpieczeństwo podczas wakacji.

Nauczycielki poprzez przygowowanie z dziećmi plakatów, uczenie wierszy i piosenek n.t. bezpieczeństwa starały się wyposażyć dzieciaki w wiedzę związaną z bezpiecznym spędzaniem czasu wolnego. Znajomość numerów alarmowych, zasad przechodzenia przez jezdnię oraz zachowania się w różnych miejscach jest priorytetem. Na koniec dzieci otrzymały upominki, których sponsorem była rada osiedla Podolszyce Południe. Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Osiedla za patronat nad naszym konkursem oraz zafundowane nagrody, a dzieciom za aktywny udział w konkursie.