Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego "Kartka na dzień życzliwości"

Dziś tj. 20.11.2023 r. został rozstrzygnięty Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Kartka na dzień życzliwości". Do naszego przedszkola spłynęło 20 prac, z których wszstkie są piękne i wyjątkowe.

I miejsce zajęła praca Zuzanny Piwońskiej z MP nr 14 wykonwna pod kierunkiem nauczycielki Ilony Wojtkowskiej

II miejsce zajęła praca Maksymiliana Wojtczaka z MP nr 33 wykonana pod kierunkiem nauczycielki Anety Gerwatowskiej

III miejsce zajęły prace Wiktorii Pawłowskiej z MP nr 17 wykonana pod kierunkiem nauczycielki Moniki Różanowskiej oraz praca Lili Cholewińskiej z MP nr 27 wykonana pod kierunkiem nauczycielki Anny Kowalkowskiej.

Reszta laureatów otrzymuje wyróżnienia. Wszystkie dzieci dostają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i nauczycielkom za wzięcie udziału w konkursie.