Wrzesień 2019 - X Jubileuszowy Bieg Przedszkolaka

18 września wzięliśmy udział w X Jubileuszowym Biegu Przedszkolaka Pod hasłem "Pamiętajmy o polskich bohaterach", reprezentacją naszego przedszkola z grupy 5latków byli Marcelinka, Staś i ciocia Aga :)

Wszyscy uczesnicy zawodów sportowych dali z siebie wszystko i tak wróciliśmy z 3 miejscem i brązowym medalem dla Marcelinki oraz 2 miejscem i srebrnym medalem dla cioci. Staś osłabiony wirusem dosłownie otarł się o podium, był bardzo szybki, zabrakło kilku centymetrów. Każde dziecko dostało pamiątkowy medal oraz bardzo słodki poczęstunek, który im się na prawdę należał :) Wszystkim serdecznie gratulujemy jesteśmy dumni z naszych dzieciaków !!! Brawo Leśne Duszki !!! Brawo Marcysia ! Brawo Staś ! Brawo ciocia !